Živě

Měsíc a sbohem! První Scholesovo trenérské angažmá se dvakrát nepovedlo

15. března 2019 08:48 - Praha

První trenérské angažmá legendy Manchesteru United Paula Scholese trvalo pouhý měsíc. Čtyřiačtyřicetiletý bývalý záložník se po 31 dnech rozhodl rezignovat v Oldhamu, hrajícím čtvrtou ligu. Odkoučoval ho v sedmi zápasech, vyhrál jediný.

 

Carl Recine, Reuters

"Během krátké doby, co jsem klub převzal, že bohužel ukázalo, že nemůžu pracovat s takovou volností, jak bych si představoval," vysvětlil pro média své rozhodnutí.

Oldham trénoval od 11. února. Ze sedmi zápasů měl bilanci jedné výhry, kterou své působení v oblíbeném klubu začal, tří remíz a tří porážek. Smlouvu měl na rok a půl.

Scholes ukončil bohatou hráčskou kariéru v roce 2013. Dvojnásobný vítěz Ligy mistrů a jedenáctinásobný anglický šampion měl jen minimální trenérské zkušenosti. V roce 2014 krátce dělal asistenta v United dočasnému trenérovi Ryanu Giggsovi.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..