Fulham - Manchester City 0:2Manchester City vyhrál a opět vede Premier League, Huddersfield sestupuje

Fotbalisté Manchesteru City zvítězili v 32. kole anglické ligy na hřišti Fulhamu 2:0 a vrátili se na první místo tabulky o bod před Liverpool. Huddersfield prohrál 0:2 na půdě Crystal Palace a stal se prvním sestupujícím týmem z Premier League.

Fotbalisté Manchesteru City se radují z gólu proti Fulhamu.

Obhájce titulu poslal do vedení už v páté minutě Bernardo Silva, který poprvé ve svém současném působišti skóroval ve třetím zápase za sebou. Z velkého tlaku v úvodním dějství vytěžil favorit ještě jeden gól. V 27. minutě se prosadil nejlepší střelec soutěže Agüero a dal devatenáctou branku v sezoně.

Fulham inkasoval jako první tým anglické ligy od roku 1977 podvanácté za sebou dva a více gólů. S 72 obdrženými brankami má nejhorší obranu v soutěži a z předposledního místa ztrácí na záchranu nadále 13 bodů.

Kurt Zouma z Evertonu slaví gól.

Manchester United nasměroval k výhře 2:1 nad Watfordem v 28. minutě po rychlém brejku Rashford. Ve druhém poločase zvýšil Martial a stal se už čtvrtým hráčem "Rudých ďáblů", který dal v aktuální sezoně desátý ligový gól. To se hráčům United naposledy podařilo v sezoně 1995/96.

Watford v 90. minutě snížil zásluhou Doucoureho, tři body ale získal favorit a posunul se na čtvrté místo o bod před Arsenal, který má zápas k dobru.

Brankář Evertonu Jordan Pickford.

Huddersfield je po porážce 0:2 na hřišti Crystal Palace prvním sestupujícím mužstvem. O výhře londýnského klubu rozhodli v závěrerčné čtvrthodině z penalty Milivojevič a Van Aanholt. Huddersfield tak ztrácí šest kol před koncem 19 bodů na sedmnácté místo a po Derby County ze sezony 2007/08 se stal druhým týmem v historii, který má jistotu sestupu už v průběhu března. S nejvyšší soutěží se loučí po dvou letech.

O prvním sestupujícím rozhodly i výhry Southamptonu 1:0 v Brightonu a porážka Wolverhamptonu 0:2 v Burnley. Český útočník Burnley Matěj Vydra strávil celé utkání na lavičce náhradníků.