Průšvih fotbalové superstar? Gólman anglické reprezentace se měl přimotat do pouliční rvačky

2. dubna 2019 09:43 - Sunderland/Praha

Brankář anglické fotbalové reprezentace a Evertonu Jordan Pickford je možná v průšvihu. Podle serveru The Guardian měl být údajně účastníkem rvačky v Sunderlandu. Celou věc už nyní vyšetřuje Everton. „Klub si je vědom incidentu, do kterého se údajně zapojil jeden z našich hráčů,“ uvádí liverpoolský celek v prohlášení.

 

David Klein, Reuters

Pickford navštívil Sunderland ve dni svého volna. Ve svém rodném městě zašel s přáteli a rodinou do baru, kde měl být slovně napadán.

Následně se měl prý zapojit do rvačky s neznámým mužem. Na videu, které pořídil jeden z přihlížejících, lze slyšet diváky během incidentu křičet: „Jordan". Poté je muž, kterým má být údajně právě Pickford, od svého protivníka odtažen.

Incident zaznamenal jeden z přihlížejících. Stal se teprve několik týdnů poté, co manažer Evertonu Marco Silva o Pickfordovi řekl, že by potřeboval zlepšit svou „emocionální rovnováhu".

bak, Sport.cz

Časová osa: Anglie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..