Náhrada za Premier League? Anglické kluby se snaží bavit fanoušky

15. března 2020 15:18 - Londýn/Praha

Watford – Leicester 1:1, Bradford - Leyton Orient 1:0. Fotbalová Anglie sice kvůli hrozbě nákazy koronavirem přerušila až do 3. dubna soutěže, kluby na všech úrovních se ale dál snaží bavit fanoušky, jak jen to jde. Některé z nich proto v čase utkání sdílely na sociálních sítích zápasy v počítačové hře Football Manager. A řada fanoušků si to v době fotbalové krize nenechala ujít.

 

David Klein, Reuters

V Premier League měl hrát Watford proti Leicesteru a právě Sršni na Twitteru rozehráli zmíněný simulovaný zápas proti Liškám. Výsledek 1:1 některé fanoušky zklamal. „My už nevyhrajeme ani v počítačové hře," rýpl si do svého týmu jeden z nich.

„Kolikrát bychom museli pustit zápas, abychom neztratili body?" ptal se další. Nicméně účel byl splněn, fanoušci mysleli na fotbal a bavili se, byť třeba výsledek neodpovídal jejich představám.

Podobný krok udělal i Leyton Orient, klub hrající League Two. Ten dokonce prohrál v Bradfordu 0:1. Jeho fanoušci snahu klubu ocenili. „Nejdříve jsem se rozesmál a pak jsem skoro brečel," napsal jeden z příznivců.

„Děkujeme klubu, že se snaží nás pobavit. Je to skvělý nápad, jak zaplnit nečekanou fotbalovou prázdnotu. Těšíme se na další zápas," dodal další.

rjm, Sport.cz

  Leeds - West Ham dnes 16:00
20210925T16:00:00+0200
Leeds vs. West Ham
Leeds vs. West Ham
Leeds
West Ham

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..