Rubriky:

Anglie

Middlesbrough dotáhl hostování sedmnáctiletého slovenského hráče

11. listopadu 2008 12:55 - MIDDLESBROUGH

Slovenský fotbalový talent Peter Gál-Andrezly se v úterý definitivně dohodl na hostování v anglickém Middlesbrough. Sedmnáctiletý záložník MFK Košice odchází zatím na půlroční hostování, pak se budou kluby bavit o jeho další budoucnosti. V úterý to potvrdilo i vedení anglického klubu.

Mladá opora košického dorostu byla v Anglii už na přelomu září a října na testech, na nichž funkcionáře velmi zaujala. "Kluby se proto dohodly na půlročním hostování, které začne od října," prohlásil na klubovém webu košický sportovní ředitel Štefan Tarkovič.

Slovenský klub ale zároveň nepřímo vyvrátil, že by součástí dohody byla i opce na přestup, o níž se začalo spekulovat. "Jeho další působení v anglickém klubu bude věcí další dohody," dodal generální ředitel Jozef Vukušič.

Mladý Gál-Andrezly by měl zůstat v kádru rezervy, s níž se připravoval už během svých testů, k dispozici bude i dorosteneckému týmu Middlesbrough. Angličané přitom dohodu zpočátku dementovali a anglickým médiím ji přiznali až poté, co se hostováním pochlubily Košice.

ČTK

  West Ham - Manchester City dnes 13:30
20201024T13:30:00+0200
West Ham vs. Manchester City
West Ham vs. Manchester City
West Ham
Manchester City
  Manchester Utd. - Chelsea dnes 18:30
20201024T18:30:00+0200
Manchester Utd. vs. Chelsea
Manchester Utd. vs. Chelsea
Manchester Utd.
Chelsea

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..