Rubriky:

Anglie

Defoeovi vyhrožují fanoušci, protože chce odejít z Portsmouthu

4. ledna 2009 15:37 - LONDÝN

Útočníkovi Jermainu Defoeovi vyhrožují fanoušci Portsmouthu, kterým se nelíbí, že anglický reprezentant chce přestoupit zpátky do Tottenhamu. O výhrůžkách už šestadvacetiletý fotbalista informoval vedení klubu.

"Nemám ponětí, kde vzali moje číslo. Ale z těch telefonátů se mi zvedá žaludek," řekl Defoe listu Sunday Mirror. "Nemůžu se smířit s tím, že mi volají vyšinutí lidé. Mou rodinu to pořádně štve. Žasnu, co se může všechno stát," uvedl druhý nejlepší střelec Portsmouthu, jenž dal v sezoně sedm branek.

Defoe by se rád vrátil po roce zpět do Tottenhamu, kam v říjnu přešel z Portsmouthu trenér Harry Redknapp. "Jeho odchod mě dost sebral, protože hlavně kvůli němu jsem do Portsmouthu šel. Snad se kluby nějak dohodnou," řekl Defoe, o kterého mají zájem také Juventus a Manchester City.

ČTK

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..