Rubriky:

Anglie

Tévez by měl podle Maradony odejít do Interu Milán

13. ledna 2009 12:35 - MILÁN

Útočníci Carlos Tévez a Sergio Agüero by podle trenéra argentinské reprezentace Diega Maradony měli přestoupit z Manchesteru United, respektive Atlétika Madrid do Interu Milán. Legendární fotbalista uvedl, že italský šampión by pro oba byl ideálním týmem.

"V neděli jsem sledoval Manchester, jak bez Téveze porazil 3:0 Chelsea. To pro něj není dobré," citovala Maradonu agentura Reuters. "Některé události jeho odchod velmi přibližují. Ideálním řešením by pro něj byl Inter. Navíc mu končí smlouva, takže odejít není takový problém," dodal.

Maradona nyní cestuje po Evropě, kde sleduje argentinské reprezentanty. Momentálně je v Miláně, kde v úterý uvidí pohárový duel Interu s Janovem. A tým "nerazzurri" by podle mistra světa z roku 1986 byl skvělým místem i pro Agüera, s nímž Maradonova dcera čeká dítě. "Jakou bych mu dal radu? Aby utíkal do Interu! Už vidím tu skvělou spolupráci v útoku se Zlatanem Ibrahimovicem," prohlásil Maradona.

ČTK

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..