Rubriky:

Anglie

K šikaně fotbalisty United se připojil i oficiální účet Twitteru, následovala omluva

14. srpna 2020 17:04 - Manchester/Praha

Společnost Twitter se omluvila za to, že si na svém účtu utahovala z fotbalisty Manchesteru United Philipa Jonese. Ten je za své výkony v dresu Rudých ďáblů dlouhodobě pod palbou uštěpačné kritiky internetových vtipálků. Britský oficiální účet Twitteru se k nim připojil a v úterý v žertu vyzval fanoušky, aby jmenovali lepšího fotbalistu, než je osmadvacetiletý obránce Jones. Příspěvek byl následně smazán a firma si sype popel na hlavu.

 

Profimedia.cz

Přispěvatelé na sociální síti Twitter se musejí řídit pravidly zásad zveřejňování obsahu. Ty mimo jiné říkají, že uživatelé se nesmějí dopouštět obtěžování osob, ani nesmějí někoho jiného podněcovat k tomu, aby tak činil. A přesně to se paradoxně povedlo oficiálnímu britskému twitterovému účtu.

Obránce Manchesteru United Philip Jones je dlouhodobě objektem kyberšikany z řad uživatelů této sítě. Úterní příspěvek britského Twitteru už byl ale podle mnohých značně za hranou.

„Naším záměrem nebylo nikoho naštvat," řekl mluvčí Twitteru. „Jakmile jsme si uvědomili naši chybu, okamžitě jsme tweet odstranili," dodal.

Bývalý anglický reprezentant Jones odehrál v Premier League 200 utkání. V Manchesteru United je od roku 2011, když na Old Trafford tehdy přišel jako velký talent z Blackburnu. Jeho výkonnost šla ale v poslední době strmě dolů. Po koronaviovém restartu anglické ligy v dresu Rudých ďáblů už nenastoupil. S týmem neodcestoval ani na závěrečný turnaj Evropské ligy.

pb, Sport.cz

  Liverpool - Arsenal dnes 21:00
20200928T21:00:00+0200
Liverpool vs. Arsenal
Liverpool vs. Arsenal
Liverpool
Arsenal

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..