Na stadion Arsenalu se po měsíci vrátil maskot Gunnersaurus

11. listopadu 2020 10:10 - Londýn

Na stadion fotbalistů Arsenalu se vrátil maskot Gunnersaurus, kterého se londýnský klub v rámci úspor v koronavirové krizi před měsícem zbavil. Po kritice fanoušků na sociálních sítích však vedení své rozhodnutí změnilo, k čemuž podle agentury Reuters přispěly i dvě domácí porážky Kanonýrů.

 

David Klein, Reuters

Maskot bavil diváky na domácích zápasech Arsenalu téměř tři desetiletí, celoživotní fanoušek klubu Jerry Quy nosil kostým zeleného dinosaura už od roku 1993. V říjnu však dostal výpověď.

Arsenal původně oznámil, že až budou smět do hlediště Emirates Stadium opět přijít fanoušci, vrátí se i maskot. Nepříznivé domácí výsledky však přinutily funkcionáře k rychlejší reakci. "A jsem zpátky," napsal klub na Twitteru k úterní fotografii Gunnersaura na stadionu.

Konečně je hrdinou! Proklínaný Němec zachránil maskota Arsenalu

Další domácí zápas čeká fotbalisty Arsenalu po reprezentační pauze 28. listopadu proti Wolverhamptonu.

ČTK

  0:1 Everton - West Ham 0:1 dohráno
20211017T15:00:00+0200
Everton vs. West Ham
Everton vs. West Ham
Everton
West Ham

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..