Rubriky:

Anglie

Zabiják Falcao za tři čtvrtě miliardy? Chce ho Arsenal i Tottenham, prozradil agent

27. května 2011 14:04 - PRAHA

Kolumbijský kanonýr Radamel Falcao je momentálně na fotbalovém trhu hodně horké zboží, a to i přesto že sám nijak netouží opustit FC Porto, s nímž by rád zazářil v příštím ročníku Ligy mistrů. O střelce vítězného týmu Evropské ligy se mimo jiné eminentně zajímají londýnské týmy Arsenal a Tottenham Hotspur.

 

Paulo Duarte, ČTK/AP

Alespoň podle tvrzení hráčova agenta nemají přední anglické kluby problém s tím vyplatit výstupní klauzuli z Falcaovy smlouvy, která činí 30 miliónů eur, tedy zhruba tři čtvrtě miliardy korun.

Falcao v tomto ročníku Evropské ligy nasázel sedmnáct branek, čímž překonal patnáct let starý rekord Jürgena Klinsmanna, celkově pak nastřílel v sezóně osmatřicet gólů.

„Anglie teď šílí po Falcaovi. Arsenal s Tottenhamem patří k hlavním uchazečům o jeho služby a neváhají výstupní klauzuli vyplatit. Částka 30 miliónů eur není pro ně nijak závratná,“ řekl hráčův agent Claudio Mossi z agentury Sivori & Asociados.

Bezprostředně po vítězství v dublinském finále Evropské ligy, které Falcao svým gólem rozhodl, se však Kolumbijec nechal slyšet, že je v Portu spokojený a o změnu dresu nestojí. "Porto mě chce udržet a pravda je taková, že i já chci zůstat a navázat na tuhle úžasnou sezónu. Je toho ještě hodně, co chci s tímto týmem dosáhnout," odmítal útočník přestupové spekulace.

„V Portu je hodně spokojený. Může si tam příští sezónu zahrát Ligu mistrů. Problém je, že každý den je spojován s nějakým jiným klubem. Hlavně, že teď má čas na to být s rodinou a může si všechno v klidu rozmyslet,“ dodal agent Mossi.

roj, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..