Další tragédie na hřišti. Sedmnáctiletému fotbalistovi se zastavilo srdce

6. září 2021 12:42 - Nottingham/Praha

Z počtu úmrtí mladých sportovců mrazí. Před pár dny zemřela osmnáctiletá boxerka Jeanette Zacariasová Zapatová. Nyní sportovní svět zasáhla další tragická zpráva. Přímo na hřišti během zápasu se zastavilo srdce sedmnáctiletému fotbalistovi klubu West Bridgford Colts. Mladík Dylan Rich bohužel neměl takové štěstí, jako dánský záložník Christian Eriksen, který zkolaboval na letošním EURO, a zemřel.

 

westbridgfordcolts.com

Fotbalistovi se udělalo špatně během čtvrtečního zápasu West Bridgford Colts s Bostonem United ve FA Youth Cupu. Utkání bylo přerušeno a fanoušci byli požádáni, aby opustili stadion. Mluvčí záchranné služby uvedla, že na místo byly vyslány dvě sanitky a vrtulník.

Rich byl převezen do nemocnice v Nottinghamu, kde však svůj boj o život prohrál. Informace v neděli potvrdil klub i anglická fotbalová asociace. "Tato zpráva zanechala všechny, kdo jsou s naším klubem spojeni, zdrcené a se zlomeným srdcem. Naše myšlenky a modlitby patří jeho rodičům Mikovi a Anně, jeho sestře Lucy a Dylanově rodině, přátelům a spoluhráčům," píše se v oficiálním prohlášení.

Klub nabízí pomoc těm, které tato tragická událost zasáhla a žádá všechny, aby respektovali soukromí rodiny.

bp, Sport.cz

Časová osa: Premier League 2021/22

Filtr článků - Anglie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..