Manchester City - West Ham 2:0Citizens doma nezaváhali a přiblížili se třetí příčce

Fotbalisté Manchesteru City nevzdávají bitvu alespoň o druhou či třetí příčku v Premier League. V nedělní dohrávce 33. kola doma porazili West Ham 2:0. Citizens tak na druhý Arsenal ztrácejí dva a na městského rivala United jen jeden bod. Sergio Agüero vstřelil svůj 20. gól v letošní sezóně a v čele tabulky střelců Premier League je společně s Kanem z Tottenhamu, který v Newcastlu uzavřel skóre na 3:1 pro jeho tým.

Pablo Zabaleta (vpravo) z Manchesteru City v utkání s West Hamem.

Fotbalisté Manchesteru City po dvou porážkách zase vyhráli. Pomohl jim stoper hostů Collins, který v 18. minutě blokoval Navasův centr, ukázkově však přeloboval vlastního brankáře... A když Agüero z rychlého protiútoku zvýšil na 2:0, bylo již do přestávky prakticky rozhodnuto.

Stínem zápasu bylo zranění domácího Silvy, jehož trefil Kouyaté loktem do hlavy. Španělský záložník byl několik minut ošetřován a následně značně ošetřený odnesen na nosítkách.

Gólman Hart oslavil 28. narozeniny čistým kontem.