Rudí ďáblové nedopustili senzaci, v FA Cupu bez potíží postoupili do čtvrtfinále

Shrewsbury

Fotbalisté Manchesteru United splnili v 5. kole FA Cupu na hřišti třetiligového Shrewsbury roli favorita a po výhře 3:0 postoupili do čtvrtfinále, kde narazí na West Ham. Tým kritizovaného trenéra Louise van Gaala povinným úspěchem ukončil sérii tří soutěžních zápasů bez výhry.

Záložník Manchesteru United Jesse Lingard (vpředu) slaví gól v síti Shrewsbury v 5. kola Fa Cupu.

Čtyři dny po nečekané porážce 1:2 na hřišti dánského mistra Midtjyllandu se gólově prosadili Chris Smalling, v nastavení první půle Juan Mata a ve druhém poločase Jesse Lingard.

O postup do semifinále se Manchester United utká 12. března z West Hamem, už ve čtvrtek bude v odvetě na domácím hřišti napravovat porážku z Dánska.

Poslední čtvrtfinalista FA Cup vzejde z dvojice Hull - Arsenal. První zápas skončil na londýnském Emirates Stadium 0:0.

Osmifinále FA Cupu:
Shrewsbury - Manchester United 0:3 (Branky: 37. Smalling, 45. Mata, 61. Lingard).
Postoupí do semifinále FA Cupu Manchester United, nebo West Ham?