Rubriky:

Anglie

Mourinho už se dohodl s Manchesterem United, píší v Anglii. Má přivést prvotřídní hvězdu

25. května 2016 08:01 - Londýn

Vedení fotbalového Manchesteru United už se podle serveru televize Sky Sports dohodlo na smlouvě s koučem Josém Mourinhem. Charismatický Portugalec se má stát nástupcem Nizozemce Louise van Gaala, jenž byl na začátku týdne odvolán.

 

Peter Nicholls, Reuters

Podle zdroje Sky Sports se Mourinho se slavným klubem už dohodl na délce kontraktu a výši platu. Právníci obou stran však řeší celou řadu konfliktních situací vyplývající z komerčních závazků obou subjektů, které se musí před podpisem smlouvy dořešit.

Zatím tedy není jasné, zda bude už během středy kontrakt podepsán a Mourinho se už dnes stane oficiálně koučem United.


Mourinho i Manchester United mají například podepsané smlouvy s firmou na sportovní vybavení adidas. Rozpor však nastává třeba u partnerství s automobilkami. Zatímco Mourinho je tváří Jaguaru, United mají sedmiletý kontrakt s General Motors, jejichž značku Chevrolet mají hráči týmu z Old Trafford na dresech.

Podle listu Daily Mail vybojoval Mourinhův agent Jorge Mendes pro svého klienta v United tříletou smlouvu s celkovým příjmem 45 miliónů liber. List dále tvrdí, že první posilou, kterou Mourinho hodlá přivést do svého nového týmu, bude Zlatan Ibrahimovic.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..