Rubriky:

Anglie

Já nic, já muzikant. Škrtelovy nadávky na Kloppovu adresu prý napsal jeho známý

30. června 2016 10:05 - Bratislava/Liverpool

Slovenský obránce Martin Škrtel si uvědomil, že pořádně přestřelil, když svého současného trenéra Liverpoolu Jürgena Kloppa označil na sociální síti Instagram ko*otem. Vytasil se proto s omluvou a vysvětlením, které ale působí velmi nedůvěryhodně. Jeho účet prý spravuje jakýsi známý, který si neuvědomil, jaké následky mohou jeho impertinentní slova mít.

 

Carl Recine, Reuters

Kapitán slovenské fotbalové reprezentace vedl na sociální síti dialog s kamarádem s přezdívkou „pharrelski", jenž napsal příspěvek „Škrťo je velký pán" a přidal k němu osm hashtagů. Tím posledním byl hashtag s názvem KloppJeKKT. Škrtel na tento namířil šipku a napsal, že tenhle hashtag je TOP.

Když si všeho všimli fanoušci Reds, kteří stopera odsoudili, oba zmíněnou komunikaci ze sociální sítě stáhli. Už ale bylo pozdě, mnozí ji měli vyfocenou a celá aféra si již žila vlastním životem.

 

❗️❗️❗️EXPLANATION❗️❗️❗️

Fotka zveřejněná uživatelem Martin Skrtel official (@martin37skrtel),Čen 29, 2016 v 9:47 PDT

Škrtel se proto vytasil s vysvětlením. „Velmi mě mrzí tato situace a to, co zaznělo pod mým jménem. Můj profil spravuje v těchto dnech, kdy jsem byl velmi vytížený, můj dobrý známý. Ten se zřejmě nechal unést a neuvědomil si, jaký dopad mohou mít takováto vyjádření. Samozřejmě s jeho názory nesouhlasím," napsal jednatřicetiletý obránce.

Podle prvních reakcí mu lítost fanoušci „nespolkli". „Myslel jsem, že tenhle chlapík má charakter. Chybně," napsal jeden z čtenářů serveru goal.com. „Pěknej pitomec. Napsal to sám a teď lže o tom, že to napsal nějaký jeho kamarád. Doufám, že Liverpool tohohle ostudného hráče prodá," dodal další.

Liverpool skutečně uvažuje o tom, že Škrtela, který má na Anfield Road smlouvu až do roku 2018, prodá. Od příchodu trenéra Kloppa se totiž důrazný obránce do hry takřka nedostával. Zájem o něj má prý Fenerbahce Istanbul.

oc, Sport.cz

Věříte Martinu Škrtelovi, že komenty na jeho Instagram psal jeho známý?


Časová osa: Anglie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..