Rubriky:

Anglie

Liverpool se chce zbavit útočníka Balotelliho

13. července 2016 11:34 - Liverpool

Problémové dítě italského fotbalu, které se několikrát pasovalo do role nejlepšího hráče planety, si musí opět hledat nové angažmá. Se službami útočníka Maria Balotelliho už nepočítá trenér Liverpoolu Jürgen Klopp.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Německý trenér proto pětadvacetiletému útočníkovi doporučil, aby si začal hledat jiné angažmá.

Minulou sezónu strávil Balotelli na hostování v AC Milán, ani tam ale nepřesvědčil a k přípravě na nový ročník nastoupil opět v Liverpoolu. "Už jsem s ním o tom mluvil. Není v takové fázi kariéry, kdy by měl bojovat se čtyřmi nebo pěti dalšími hráči o jedno dvě místa v sestavě," řekl Klopp.

Balotelli, jenž se v uplynulé sezóně potýkal i se zraněními, dal za AC Milán v 23 zápasech jen tři góly. Nedostal se ani do italské nominace na mistrovství Evropy.

Zájem o útočníka ghanského původu už projevil šéf Sampdorie Janov Massimo Ferrero. Podle britských médií by Balotelli mohl zamířil do Číny nebo do Turecka.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..