Rubriky:

Anglie

Pozor, padá! Čechův spoluhráč Walcott trumfl Messiho a má světový rekord

2. prosince 2016 13:30 - Londýn

Tři body momentálně Kanonýři s Petrem Čechem v brance ztrácejí v Premier League na vedoucí Chelsea. Fotbalisty Arsenalu může v útoku na vytoužený titul posílit vědomí, že ve svém středu mají světového rekordmana. Disciplína je trochu zvláštní, Theo Walcott se každopádně zapsal do Guinnessovy knihy rekordů a překonal i hvězdného Lionela Messiho.

Pozor, padá! Tak by se nejspíš dala pojmenovat disciplína, v níž ofenzivní univerzál Arsenalu vyniká. Server goal.com přinesl informaci, že Theo Walcott vytvořil rekord ve zpracování míče a v jeho následném „zkrocení" poté, co byl hozen z obrovské výšky.

Anglický reprezentant se soutěže zúčastnil během tréninku Kanonýrů spolu se spoluhráči Laurentem Koscielnym, Francisem Coquelinem a Nachem Monrealem. Zatímco ostatním se příliš nedařilo, rodák ze Stanmore vytvořil nový světový rekord, když dokázal zpracovat míč padající z výšky 34 metrů!

Walcott tak pokořil dosavadní rekord 32 metrů, který držel fotbalový freestyler John Farnworth. Z fotbalistů držel dosud rekord barcelonský Lionel Messi, který v show jedné z japonských televizí dokázal zkrotit míč padající z výšky 18 metrů.

Walcottův rekord si můžete prohlédnout na přiloženém videu.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..