Rubriky:

Anglie

Kapitán týmu z Premier League řádil v baru, policisté mu hrozili pepřovým sprejem

13. února 2017 19:52 - Birmingham/Praha

Seděl v base, ale když ho pustili, začal sekat latinu. Teď o sobě Troy Deeney z Watfordu dal vědět znovu. Po neshodách s fanouškem v nočním baru skončil v rukou vyhazovačů a následně mu na ulici důrazně domlouvala i policie. Nechtěl se uklidnit, tak málem dostal dávku pepřového spreje.

 

Andrew Yates, Reuters

Kapitán Hornets Deeney má v životě něco za sebou. Nemazlí se s ním, osmadvacetiletý fotbalista si ho užívá na plné pecky. Po porážce s Manchesterem United 0:2 si zašel spravit náladu do jednoho z birminghamských barů, jenže relax se zrovna nepovedl.

Jeden z fanoušků se chtěl s oporou Watfordu vyfotit, jenže to hráč odmítal a došlo ke strkanici. „Ten chlap Troye otravoval celou noc a on se s ním pak nechtěl vyfotit, tak do něj strčil. Všechny lidi z toho incidentu pak vyhodili z baru," řekl zdroj listu The Sun.

Jít do vězení, byla ta nejlepší věc

Klid ale nenastal a před barem ho zkusila sjednat policie. Deeney se tvářil hodně zle, a tak málem schytal dávku pepřového spreje do obličeje. Nakonec ale spršku nedostal, byť se sprej v rukách policistky míhal nebezpečně blízko. Možná hráči blesklo hlavou, že průšvih by mohl skončit třeba i dalším pobytem za mřížemi. Tam už strávil deset měsíců a byť si všechno pochvaloval, nejspíš mu to už stačilo.

„Jít do vězení ale byla ta nejlepší věc, co se mi mohla stát. Dlouho jsem si myslel, že ze mě dělá chlapa to, že si zajdu na drink a zaplatím za všechny," hlásil po propuštění. Pak také v roce 2015 pozval parťáky z lochu na zápas s Manchesterem United.

Už v mládí měl přitom rozjetou kariéru skvěle, působil v Aston Ville, ale nakonec ho klub vyhodil. Nakonec kariéru restartoval ve Walsallu a teď je oporou Watfordu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..