Rubriky:

Anglie

Sázka na Neymara! Od léta prý bude zářit v Anglii, kdo ho získá?

3. března 2017 09:18 - Liverpool

Brazilské eso, které přinese úspěch. Konečně. Liverpool toužebně vyhlíží léto. Chystá se totiž přivábit z Brazílie hvězdičku, kterou experti srovnávají s Neymarem a také mu tak přezdívají. Sedmnáctiletý Rodrygo však krotí euforii. Do Evropy se útočníkovi ze Santosu zatím moc nechce. Reds už prý podle listu Globo Esporte hráči učinili nabídku.

 

Albert Gea, Reuters

Jürgen Klopp je prý z mladého Brazilce nadšený a za pár měsíců by jej rád viděl na Anfieldu. Nový Neymar však váhá. Stejně jako otálel s odchodem do Evropy ten barcelonský. Přitom o místo v kádru a snad i základní sestavě by se podle médií bát nemusel. Liverpoolský kouč bere hvězdičku jako náhradu za Daniela Sturridge, který pravděpodobně v létě z klubu odejde.

Rodrygo však chce odehrát ještě nějaký čas v týmu Santosu a v těchto úvahách jej podporuje i je současný trenér Dorival Junior. Stejný názor má i rodina hráče, ta vše ale podmiňuje vylepšením smlouvy. Jde o zvýšení základního platu, stejně jako odměn za vstřelené góly. Klub by měl hráči zajistit i bydlení a vzdělání.

Rodrygo již zapsal do historie tím, že se stal nejmladším hráčem, který kdy podepsal smlouvu s Nike. Tehdy mu bylo jedenáct let.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..