Rubriky:

Anglie

Trenér Shakespeare povede fotbalisty Leicesteru do konce sezóny

12. března 2017 19:03 - Leicester

Fotbalisty Leicesteru povede do konce sezóny Craig Shakespeare, který před třemi týdny dočasně nahradil odvolaného Claudia Ranieriho, jemuž dělal asistenta. Pod jmenovcem slavného britského spisovatele Leicester zabral a vyhrál obě ligová utkání. Vedení klubu proto upustilo od hledání nového kouče a dalo Shakespearovi důvěru pro zbytek sezóny včetně úterní odvety osmifinále Ligy mistrů se Sevillou.

 

Matthew Childs, Reuters

Třiapadesátiletý Shakespeare působí v Leicesteru s krátkou přestávkou devět let. Vždy byl asistentem, až nyní se dočkal své velké šance poté, co špatné výsledky stály místo zkušeného Ranieriho, který v minulém ročníku tým dovedl k senzačnímu titulu a největšímu úspěchu v klubové historii.

Leicester už se ocitl na dosah pásmu sestupu, ale pod Shakespearem vyhrál nad Liverpoolem a Hullem pokaždé 3:1 a odskočil posledním třem příčkám na rozdíl tří bodů. Navíc má zápas k dobru.

"Přišla pozitivní reakce a současný realizační tým ukázal, že je schopný pracovat pod tlakem a získal velmi důležité výsledky," vysvětlil setrvání kouče viceprezident klubu Aiyawatt Srivaddhanaprabha.

ČTK

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..