Crystal Palace - Arsenal 3:0Debakl pro Arsenal! Kanonýři nezvládli malé londýnské derby

Londýn

Svou formu prokázali v malém londýnském derby fotbalisté Crystal Palace. Svěřenci Sama Allardyceho si poradili v dohrávce 32. kola anglické Premier League s Arsenalem 3:0 a zvítězili popáté z posledních šesti duelů. Naopak Gunners nevyužili šanci dotáhnout se na pátý Manchester United.

Andros Townsend střílí gól Crystal Palace.

O první gól se postaral Townsend, který si v 17. minutě naběhl před bránu na přihrávku Zahy a nekompromisní ranou nedal Martinezovi šanci. Další branky přidali Benteke a spol. v druhém dějství. V rozmezí od 63. do 68. minuty definitivně rozhodli o svém vítězství. Nejprve Martineze přeloboval Cabaye a poté ho z pokutového kopu překonal i Milivojevič.

Crystal Palace tak v malém londýnském derby vyzrál na slavnější Arsenal a připsal si pátou výhru z posledních šesti zápasů. Naopak Gunners vybojovali za stejnou dobu jen čtyři body a dál na páté Rudé ďábly ztrácejí tři body. Crystal Palace jsou šestnáctí.

Anglická fotbalová liga - 32. kolo:
Crystal Palace - Arsenal 3:0 (17. Townsend, 63. Cabaye, 68. Milivojevič z pen.).