Watford - Liverpool 0:1Liverpool vyhrál ve Watfordu díky krásným nůžkám Emreho Cana

Fotbalisté Liverpoolu vyhráli v anglické lize ve Watfordu 1:0 díky akrobatické střele Emreho Cana z nastavení prvního poločasu a upevnili si třetí místo v tabulce. Na příčce zajišťující přímý postup do Ligy mistrů mají tříbodový náskok na čtvrtý Manchester City, který má zápas k dobru.

Parádní nůžky vystřihl Emre Can z Liverpoolu proti Watfordu.

Zatímco na podzim svěřenci Jürgena Kloppa na Anfieldu rozstříleli Watford 6:1, tentokrát jim k vítězství stačila jediná trefa, která však stála zato. V samém závěru první půle Lucas Leiva poslal míč do vápna na Emreho Cana a německý reprezentant nůžkami trefil levý horní roh domácí branky.

Hosté měli navrch, ale další gól se jim přidat nepovedlo. V 94. minutě mohli o těsnou výhru přijít, ale střelu Sebastiana Prödla zastavilo břevno. Týden po překvapivě domácí porážce s Crystal Palace vybojoval Liverpool třetí venkovní vítězství za sebou.