Rubriky:

Anglie

Ruský kouč Sluckij chce Kalase do Hullu. Spoléhá na přátelství s majitelem Chelsea Abramovičem

13. června 2017 16:44 - Praha/Londýn

Po sestupu z Premier League angažoval anglický Hull ruského kouče a Leonid Sluckij hned po podpisu smlouvy nechal nahlédnout do svých představ a plánů. Mezi jeho priority patří příchod českého obránce Tomáše Kalase. „Chtěl bych k tomu využít i svého přátelství s Romanem Abramovičem,“ připomněl bývalý trenér CSKA Moskva a ruské reprezentace svůj vztah s majitelem Chelsea, které český stoper patří.

 

Twitter

Na Stamford Bridge není v hráčském kádru pro Kalase místo, věčné hostování už mu také není po chuti. Není divu, po štacích v Middlesbrough či působení ve Fulhamu by rád někam patřil natrvalo.

V Chelsea mu navíc po nastávající sezóně vyprší smlouva, takže pokud ho Abramovič teď v létě neprodá, mohl by čtyřiadvacetiletý obránce odejít příští rok zadarmo. Před sedmi lety přitom za něho zaplatil 5,2 miliónu liber.

„Vyhlédl jsem si ho a chtěl by ho k nám do Hullu. Předpokládám, že i Fulham bude chtít získat Kalase natrvalo, ale mám velice přátelské vztahy s Abramovičem a míním je využít. Pro nový klub, ale samozřejmě i pro sebe, protože okamžitý návrat do Premier League pro mě představuje velkou výzvu," přiznal ruský trenér hned po oficiální inauguraci.

Zájem má i o některé další hráče Chelsea, kteří se nedostanou do kádru prvního mužstva, a spoléhá přitom na pomoc svého krajana.

„Kalas před rokem pomohl Middlesbroughu k návratu do Premier League, v uplynulé sezóně se zase dostal s Fulhamem z druhé ligy do play off, takže jeho zkušenosti by se nám hodily," glosoval svůj zájem o Kalase šestačtyřicetiletý Leonid Sluckij.

zp, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Anglie

Filtr článků - Anglie


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..