Rubriky:

Přestupy

Útočník Rondón zamířil do Číny za trenérem Benítezem

19. července 2019 12:55

Venezuelský fotbalový reprezentant Salomón Rondón přestoupil z West Bromwiche do čínského klubu Ta-lien I-fang. Tam devětadvacetiletý útočník obnoví spolupráci s trenérem Rafaelem Benítezem, který ho vedl v minulé sezoně během hostování v Newcastlu.

 

Twitter

Rondón do WBA přišel v roce 2015 z Petrohradu. V minulém ročníku se mu v Newcastlu pod Benítezem dařilo a jedenácti ligovými góly pomohl ke konečnému třináctému místu v tabulce anglické ligy.

Protože se West Bromwich nedokázal vrátit do elitní Premier League, rodáka z Caracasu prodal za zhruba 18 milionů eur (460 milionů korun).

Španěl Benítez přišel do Číny na začátku měsíce, když se nedokázal domluvit na nové smlouvě s majitelem Newcastlu Mikem Ashleym. V Ta-lienu I-fang hraje například kapitán slovenské reprezentace Marek Hamšík nebo Belgičan Yannick Carrasco.

ČTK

Časová osa: Fotbalové přestupy 2020

Filtr článků - Přestupy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.