Rubriky:

Přestupy

Škrtel odešel z angažmá po třech týdnech. Teď už má ale novou práci

3. září 2019 12:25 - Istanbul/Praha

Slovenský obránce Martin Škrtel už není volným hráčem. Poté, co ani ne po měsíci odešel z italského Bergama, se nyní opět vrací do Turecka, kde působil už před svým krátkým angažmá. Čtyřiatřicetiletý hráč podepsal kontrakt na rok s klubem Basaksehir Istanbul.

 

www.fenerbahce.org

Bývalý obránce Liverpoolu se k Bergamu připojil v srpnu. Původně podepsal smlouvu na rok, nakonec si ale za nový klub nestihl zahrát ani jeden soutěžní zápas. Podle italských médií byly příčinou ukončení kontraktu spory s trenérem Gian Pierom Gasperinim týkající se tvrdého tréninkového procesu a taktiky.

Škrtel se nyní vrací do Turecka, odkud do Itálie zamířil. Zatímco naposledy působil ve Fenerbahce Istanbul, kde strávil tři roky, nyní podepsal v Basaksehiru.

bak, Sport.cz

Časová osa: Fotbalové přestupy 2019

Filtr článků - Přestupy


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.