Další hvězda nepřijede. Brazilci ohlásili třetí změnu pro zápas s Českem

18. března 2019 16:44 - Praha

Hvězdný výběr Brazílie před zápasem s Českem trápí zranění. V neděli oznámili Kanárci dvě změny v nominaci a o den později hlásí další ztrátu. Fanoušci, kteří vyprodali zápas během několika minut, neuvidí podle nejnovější informace v akci ani Daniela Alvese ze slavného PSG. Povolán byl místo něj nováček Fagner, jenž je hráčem Corinthians.

 

Silvia Izquierdo, ČTK/AP

Obránce Daniela Alvese z Paris St. Germain vyřadilo ze hry zranění. Už dříve se do týmu pětinásobných mistrů světa dodatečně dostali nováčci Alex Telles a David Neres.

Devětadvacetiletý obránce Fagner je po brankáři Wevertonovi z Palmeiras a útočníkovi Evertonovi z Grémia třetím zástupcem brazilské ligy v aktuální nominaci. Za reprezentaci dosud nastoupil osmkrát, zahrál si i na MS.

Alves za "kanárky" naposledy nastoupil loni v březnu, o start na světovém šampionátu v Rusku jej připravila operace pravého kolena. Tentokrát má problémy s levým kolenem. Kvůli zranění chybí v nominaci i největší hvězda "kanárků" Neymar.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.