Rubriky:

Reprezentace

Brazilská samba ovládla Eden, Češi ustoupili na Žižkov. Sylvinho vzpomíná na Spartu

25. března 2019 18:26 - Praha
(Aktualizováno: 25. března 2019 19:51)

Den před přípravným zápasem gigantovi Eden vyklidili. Na hřišti už v úterý večer tak galantní být nechtějí. Čeští fotbalisté se v pondělí znovu připravovali na stadionu Viktorie Žižkov. Hraví Brazilci tak měli nově položený trávník jen sami pro sebe. V přiloženém videu se můžete podívat, v jak dobré náladě hraví kanárci svůj trénink zahájili.

Sport.cz

Úvodní bago mají asi všechny fotbalové týmy na světě společné. Brazilci však na ně potřebují velký prostor, proto se rozestaví do středového kruhu a tři nešťastníci uvnitř pěkně kmitají, aby se vysvobodili.

Analýzu hry českého týmu má na starosti asistent Sylvinho. Bývalý hráč Arsenalu má s Prahou dobré zkušenosti. V roce 2000 tady v Lize mistrů svou trefou zajistil Kanonýrům výhru 1:0 na Spartě.

„Samozřejmě si pamatuji. Dal jsem tady skvělý gól! Navíc šlo o hrozně důležitý moment pro Arsenal," rozzáří se Sylvinho při vzpomínce jako sluníčko.

Kanárci dorazili do Prahy z Portugalska, kde remizovali 1:1 s Panamou. V duelu s outsiderem tak ukončili vítěznou sérii šesti zápasů, v nichž navíc ani jednou neinkasovali.

https://www.facebook.com/Sport.cz/posts/10161682020865644

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace