Francie - ČR 3:1Jednadvacítka poprvé pod Krejčím prohrála

Troyes

Česká fotbalová reprezentace do 21 let v přípravě ve Francii neudržela vedení a podlehla 1:3. V šestém utkání pod vedením trenéra Karla Krejčího poprvé prohrála.

Trenér české fotbalové reprezentace do jednadvaceti let Karel Krejčí. Ilustrační foto.

Český tým poslal do vedení ve 36. minutě Patrik Žitný, který odražený míč pohotovou střelou umístil do sítě. Francouzi už za tři minuty odpověděli. Odsonne Edouard si pohrál s obranou hostů a zblízka překonal brankáře Matouše Trmala.

Druhý poločas už jasně patřil domácím. V 55. minutě dokonal obrat Bryan Mbeumo a chvíli nato přidal pojistku Jeff Reine-Adelaide po další povedené kombinaci. Češi nenavázali na páteční domácí vítězství 2:0 nad Litvou v úvodním zápase kvalifikace mistrovství Evropy 2021.