Rubriky:

Reprezentace

Já a trenér reprezentace? Nikdo mě nekontaktoval, tvrdí Jarolím

30. června 2016 09:51 - Mladá Boleslav

Kouč mladoboleslavských fotbalistů Karel Jarolím odmítá, že by měl nabídku na působení u národního týmu, pokud se Pavel Vrba rozhodne odejít do Machačkaly. Jarolíma, který je označován za favorita na případný Vrbův post, prý dosud nikdo nekontaktoval. Pokud se tak ale stane, bude nad nabídkou přemýšlet.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Takový zájem potěší, ale není to téma dne. Se mnou nikdo nemluvil," citoval Jarolíma oficiální web mladoboleslavského klubu.

Kouč ale připustil, že pokud ho vedení FAČR s nabídkou na působení u národního týmu osloví, bude ji minimálně zvažovat. "Kdo by o takové nabídce nepřemýšlel. Ale já o ní můžu začít přemýšlet, až přijde konkrétní nabídka, a ta nepřišla. Zda by mě to lákalo, to teď netuším, protože jsem to ještě nezvažoval," dodal.

"Já zatím nevím, jak jiná to je práce, protože jsem si ji dosud nevyzkoušel. Žádný nároďák jsem netrénoval, tak nemůžu porovnávat práci v klubu a u reprezentace," prohlásil Jarolím.

Devětapadesátiletý trenér působí v Mladé Boleslavi od ledna 2014. V uplynulé sezóně skončil s týmem na čtvrtém místě ligové tabulky a dovedl středočeský celek k triumfu v MOL Cupu.

ČTK, Sport.cz

Byl by Karel Jarolím tím pravým nástupcem Pavla Vrby?

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace