Rubriky:

Itálie

Hollywood a stávka. Juventus slibuje mimořádnou noc pro Ronalda, bydlet má poblíž Nedvěda

12. července 2018 16:02 - Turín

Není to ledajaký přestup. Mimořádné nejsou jen peníze s ním spojené. Výjimečné bude i představení superhvězdné posily Juventusu. A nebývalá je i reakce lidí, kterých se příchod Cristiana Ronalda možná dotýká. Hvězdu uvítají v Turíně oficiálně v "hollywoodském" stylu. Na pondělí je naplánována velkolepá párty, pro niž bude poprvé pouze kvůli jedinému hráči otevřen stadión Juventusu, kde se slavný Portugalec ukáže fanouškům. A jak již bylo avizováno, kvůli Ronaldovi se má také stávkovat.

 

Paul White, ČTK/AP

Italský velkolub koupil jednoho z nejlepších fotbalistů historie za cca. 100 miliónů eur (asi 2,6 miliardy korun) z Realu Madrid a podepsal s ním čtyřletou smlouvu. V současnosti je třiatřicetiletý Ronaldo na dovolené v Řecku a do Turína by měl přicestovat v neděli večer.

V pondělí bude mít pětinásobný držitel Zlatého míče nabitý program. Nejprve se podrobí lékařské prohlídce a odpoledne absolvuje tiskovou konferenci, na které se očekávají stovky novinářů. Od 21:00 je pak naplánována velkolepá akce v Allianz Stadium pro příznivce Juventusu. Představení hvězdného CR7 by měl doprovázet ohňostroj, hudba a hra světel. "Noc v hollywoodském stylu pro Ronalda," charakterizovala očekávaný program Gazzetta dello Sport.

Představitelé Juventusu kromě příprav pondělní akce hledají odpovídající bydlení pro útočníka a jeho rodinu. Ronaldo by se měl usadit v prominentní oblasti La Madria poblíž tréninkového centra Juventusu, kde bydlí i klubový prezident Andrea Agnelli či bývalý český fotbalista a viceprezident "Staré dámy" Pavel Nedvěd.

Podle listu Corriere della Sera by Ronaldo nemusel být jedinou letní posilou Juventusu z Realu. Italský mistr chce údajně za 60 milionů eur koupit brazilského obránce Marcela, jenž patří k Portugalcovým velkým přátelům.

V době Ronaldova vítání by také měla být v plném proudu stávka zaměstnanců automobilky Fiat Chrysler (FCA.

Nelíbí se jim, že zatímco na nich automobilka šetří, investuje peníze prostřednictvím sponzorských smluv do Ronalda.

Protestní akce kvůli přestupu fotbalové hvězdy má být dvoudenní.

Juventus a Fiat mají shodné majitele prostřednictvím firmy Exor. Média spekulují, že právě automobilka poskytla finance na přestup ve výši 100 miliónů eur i plat (30 miliónů eur ročně) hvězdného Portugalce, který by se měl stát tváří jedné ze značek Ferrari. Zaměstnanci automobilky pro to však nemají pochopení.

Stávka v továrně FCA ve městě Melfi má proběhnout od neděle 22:00 do úterních 18:00.

vap, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..