Živě

Italský kouč neudržel nervy na uzdě a rozdával hlavičky

29. ledna 2019 13:08 - Lucca/Praha

Měl nervy na pochodu. A pořádně horkou hlavu. Když v utkání italské Serie C mezi týmy Lucchese a Alessandria došlo na strkanici mezi lavičkami obou klubů, choval se kouč domácích Giancarlo Favarin jako smyslů zbavený. Hostujícímu trenérovi dokonce uštědřil ránu hlavou přímo do obličeje. Za své jednání si vysloužil zákaz činnosti na pět měsíců.

 

Profimedia.cz

K incidentu došlo v 6. minutě nastavení za stavu 2:2 těsně poté, co tým Lucchese dokázal vyrovnat. Šedesátiletý chlapík se pořádně rozparádil a za napadení trenéra si vysloužil distanc na pět měsíců, což znamená, že je ze hry do konce sezony.

Favarin obhajoval své chování tím, že na něj z hostující lavičky přilétl plivanec a hosté útočili jako první. Asistent trenéra Alessandrie dostal stopku na dva zápasy.

Lucchese hraje skupinu A italské Serie C. Na startu sezony bylo již klubu odečteno 8 bodů za opakované administrativní nesrovnalosti. Kvůli tomu se tým krčí u dna tabulky.

V sezoně 2012/2013 vedl Giancarlo Favarin Viktorii Žižkov. V 11 utkáních druhé ligy s pražským celkem vybojoval pouze tři vítězství a jeho angažmá ve Viktorii skončilo předčasně.

pb, Sport.cz

Časová osa: Itálie

EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..