Juventus - Frosinone 3:0Juventus vyhrál nad Frosinone, Ronaldo se opět trefil

Fotbalisté Juventusu potvrdili roli favorita a v předehrávce 24. kola italské ligy porazili předposlední Frosinone 3:0. Portugalská hvězda Staré dámy z Turína - Cristiano Ronaldo - slaví už devatenáctou trefu. Tentokrát se Ronaldo prosadil ve druhém poločase po přihrávce Mandžukiče.

Hvězda Juventusu Cristiano Ronaldo slaví gól v italské lize se spoluhráčem Paulem Dybalou.

Fotbalový expres CR7 už je zase k neudržení a má řádně nabito. Juventus v páteční předehrávce zdolal Frosinone 3:0 a Cristiano Ronaldo se opět zapsal mezi střelce. Portugalec skóroval ve druhé půli, kdy vedl favorit o dvě branky. Mandžukič předložil z pravé strany míč do pokutového území a rozběhnutá hvězda propálila gólmana.

Juventus neměl v utkání nejmenší problém, už ve třinácté minutě vedl o dvě branky. V čele tabulky má nyní Stará dáma náskok čtrnácti bodů před Neapolí a třetí Inter Milán zaostává dokonce o 23 bodů. Pronásledovatelé Juve mají ještě utkání 24. kola k dobru.