Cagliari - Inter 2:1Fotbalisté Interu prohráli v Cagliari a mohou přijít o třetí místo

Řím/Praha

Čtrnácté Cagliari porazilo v předehrávce 26. kola italské fotbalové ligy 2:1 Inter Milán, který může o víkendu přijít o třetí místo v tabulce. Interu po dnešku zůstal dvoubodový náskok před městským rivalem AC a tříbodový před AS Řím.

Fotbalista Cagliari Leonardo Pavoletti (vpravo) zahrává přímý kop proti Interu Milán.

Všechny góly padly na Sardinii v prvním poločase. Domácí poslal do vedení ve 31. minutě Luca Ceppitelli, ale už za sedm minut vyrovnal mladý Argentinec Lautaro Martínez. Ještě do přestávky však rozradostnil Cagliari Leonardo Pavoletti povedeným volejem po centru Darija Srny.

V závěru utkání mohl zvýšit vedení domácích Nicolo Barella, ale v nastaveném čase z penalty překopl branku.