Živě

Ronaldo slávu nezvládl. Pohárem trefil syna i krásnou přítelkyni

21. května 2019 07:21 - Turín/Praha

Pózování s trofejí se mu tentokrát moc nepovedlo. Jeden z nejlepších fotbalistů současnosti Cristiano Ronaldo se v neděli před fanoušky chlubil na stadionu s pohárem pro italského mistra, ale na své nejbližší při tom moc ohledy nebral.

Video již není dostupné

sntv

Turínský Juventus oslavil už osmý titul v řadě, ale poprvé s hvězdným záložníkem Ronaldem. Slavného Portugalce doprovázeli při ceremoniálu syn Cristiano Ronaldo junior, přítelkyně Georgina Rodriguezová a matka Dolores Aveirová.

První dva jmenovaní si ale kontakt s pohárem zrovna neužívali. Ronaldo senior totiž viditelně nedržel trofej úplně pevně. Nejdřív s ní zamával tak nešťastně, že jejím okrajem praštil svého syna do tváře. Chvíli poté se pohár převážil na hruď přítelkyně.

roj, Sport.cz

Časová osa: Itálie

Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..