Turín - Lecce 1:2Turín poprvé padl, nováček slaví premiérovou výhru v sezoně

Fotbalisté Turína prohráli ve třetím kole Série A na svém hřišti s Lecce 1:2 a po dvou výhrách z úvodních kol si tak připsali první porážku. V tabulce jsou s šesti body na šestém místě, nováček soutěže naopak po první výhře v sezoně poskočil na osmnáctou pozici před Fiorentinu a Sampdorii.

Fotbalisté Turína hostili v dohrávce třetího kola Série A Lecce

Fotbalisté Turína vstupovali do zápasu třetího kola Série A proti Lecce v roli favorita. I přes územní převahu se však v prvním poločase prosadit nedokázali. Naopak. V 35. minutě se v pokutovém území domácích nejlépe orientoval Diego Farias a z dorážky překonal Sirigu. Jednalo se o vůbec první gól Lecce v novém ročníku.

Domácí fanoušci se dočkali vyrovnání v 58. minutě zápasu, kdy v pokutovém území fauloval hostující Tabanelli a Andrea Belotti se z pokutového kopu nemýlil.

Hosté si však náskok vzali zpět. V 73. minutě se k odraženému míči dostal Mancosu a z hranice pokutového území podruhé překonal domácího brankáře. Turín se již na odpověď nezmohl a zapsal si tak první  ztrátu v novém ročníku.