Fotbalisté Interu Milán byli v Brescii rádi za remízu

Fotbalisté Interu Milán remizovali v utkání 29. kola italské ligy v Brescii 1:1 a vedoucím rivalům z AC Milán se v tabulce přiblížili na rozdíl čtyř bodů. Dál si tak udržují naději na zisk šestého mistrovského titulu v řadě.

Útočník Interu Milán Samuel Eto´o (č. 9) se raduje se svými spoluhráči z branky do sítě Brescii.

Hosté na hřišti předposledního týmu tabulky od 18. minutě vedli gólem kamerunského útočníka Eto'a. Kanonýr Interu se v sezoně trefil už podevatenácté, v pořadí střelců mu patří třetí místo.

Pět minut před koncem však vyrovnal Caracciolo a v poslední minutě mohl tentýž hráč dokonce strhnout vítězství na stranu domácího mužstva. Jeho pokutový kop však milánský brankář Julio César zneškodnil.

Caracciolo nakonec zápas nedohrál. V nastavení dostal červenou kartu stejně jako nedlouho předtím hostující Cordoba, který faulem na střídajícího Edera zavinil penaltu.