Sassuolo - Benevento 1:0 Sassuolo v oslabení ubránilo vítězství a je druhé

11. prosince 2020 22:55 - Sassuolo

Fotbalisté Sassuola i v desíti uhájili výhru 1:0 nad Beneventem a polepšili si na druhé místo v neúplné tabulce italské ligy za milánský AC. Zápas 11. kola rozhodla brzká penalta Domenica Berardiho.

Berardi dostal domácí do vedení již v 8. minutě a proměnil penaltu nařízenou za hru rukou. Sassuolo poté hrálo takřka celý druhý poločas bez vyloučeného slovenského záložníka Lukáše Haraslína, jenž musel ze hřiště v 49. minutě, poté co přišlápl kotník Gaetanu Letiziovi.

Již v pátém ze šesti posledních zápasů Serie A Sassuolo neinkasovalo. Bilanci si pokazilo jen proti Interu Milán, od něhož dostalo před dvěma týdny tři góly.

Italská fotbalová liga - 11. kolo:
Sassuolo - Benevento 1:0 (8. Berardi z pen.).

Časová osa: Itálie

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.