Bláznivý kousek, drsný konec! Mladý italský fotbalista Gresele bojuje o život

19. února 2021 13:21 - Verona/Praha

Za nerozumný čin tvrdě zaplatil. O život bojuje v nemocnici Andrea Gresele, teprve 18letý obránce italského fotbalového klubu Hellas Verona.

 

Twitter @LRVicenza

Při zábavě s přáteli v noci ze 6. na 7. února Gresele zatím z neznámých důvodů přelezl na nádraží zábradlí a vyšplhal se na střechu stojícího vagonu, kde byl zasažen elektrickým výbojem. Utrpěl těžké popáleniny, intrakraniální hematom a zlomeniny několika obratlů. Po převozu na kliniku Borgo Trento byl okamžitě operován a uveden do umělého spánku.

Z toho fotbalistu lékaři nyní probudili, může už údajně i dýchat bez přístrojů. Stále však zůstává ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče, píše Gazzetta dello Sport.

Spoluhráči z týmu, jehož dres obléká také český reprezentant Antonín Barák, zdravotní stav talentovaného zadáka bedlivě sledují. Na oficiálním klubovém twitterovém účtu mu poslali povzbuzující vzkaz.

mm, Sport.cz

Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: