Živě

Turecký fotbalista Calhanoglu odchází z AC Milán do Interu

21. června 2021 23:11 - Milán/Praha

Turecký fotbalový reprezentant Hakan Calhanoglu bude hrát i v příští sezoně v Miláně, ale dosavadního zaměstnavatele AC vymění za mistrovský Inter. Sedmadvacetiletý záložník odchází po vypršení smlouvy zadarmo, u rivala by měl podepsat tříletý kontrakt s opcí na další sezonu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Calhanoglu tureckým médiím řekl, že v Interu absolvuje v úterý lékařskou prohlídku. V neděli pro něj a jeho reprezentační spoluhráče skončilo mistrovství Evropy po třech porážkách bez získaného bodu.

Rodák z Mannheimu Calhanoglu hrál až do roku 2017 v Německu, kde oblékal dresy Karlsruhe, Hamburku a Leverkusenu. V středové řadě Interu by mohl zastoupit Dána Christiana Eriksena, jenž zkolaboval během zápasu mistrovství Evropy a při následné operaci dostal kardioverter-defibrilátor. Kdy a zda vůbec se k fotbalu vrátí, zatím není jasné.

ČTK

Časová osa: Itálie

Filtr článků - Itálie


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..