Fanoušci pálí dresy. Itálie má svého Plavšiče

23. června 2021 15:44 - Milán/Praha

Českým fotbalovým fanouškům velmi známá situace. Srbský záložník Srdjan Plavšič odmítl novou smlouvu ve Spartě a odešel k rivalovi ze Slavie, což vzbudilo obrovskou nevoli v táboře letenských fanoušků. V Itálii se nyní stala podobná věc. Turecký záložník Hakan Calhanoglu nepodepsal nový kontrakt v AC Milán a přestupuje k městskému rivalovi - do Interu.

 

Ettore Ferrari, ČTK/AP

Déjà vu. Přestup k největšímu rivalovi se většinou neodpouští. Plavšiče fanoušci obou pražských „S" počastovali všemi možnými výrazy. Na podobnou smršť samozřejmě v milánském provedení se může „těšit" turecký záložník Calhanoglu.

Rodák z Mannheimu, který však reprezentuje zemi svých předků, působil poslední čtyři roky v AC Milán a získal si srdce fanoušků. Teď si však řadu z nich znepřátelil. Přestupuje totiž k městskému rivalovi do Interu.

Inter v letošní sezoně vyhrál titul a v té příští má stejný cíl. Fanoušci zradu Calhanogly nemůžou překousnout a dokonce pálí jeho dresy.

Jsi prolhaná krysa! Bezcharakterní a podlý! Fanoušci obou pražských „S“ to dávají Plavšičovi sežrat

bp, Sport.cz

Časová osa: Serie A 2021/22

Filtr článků - Itálie


Fotbal na Sport.cz

Na Sport.cz najdete pravidelné novinky a názory expertů ze světa fotbalu. Od domácí Fortuna ligy přes evropské poháry a zahraniční soutěže, jako je Premier League, La Liga, Serie A nebo Bundesliga, až po zápasy české fotbalové reprezentace, která momentálně bojuje v kvalifikaci na MS 2022 v Kataru.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..