AC Milán - Hellas Verona 2:2AC Milán ztratil výhru v nastavení, Hušbauer v italské lize debutoval

Řím

Fotbalisté AC Milán přišli v páté minutě nastavení o vítězství a v utkání s Hellasem Verona remizovali 2:2. V odpoledním duelu si pojistila šestou příčku Sampdoria výhrou 2:0 nad Cagliari, v jehož dresu v Serii A debutoval Josef Hušbauer.

Alessio Cerci z AC Milán nespokojeně gestikuluje v ligovém utkání s Veronou.

Hellas se na San Siru dostal do vedení díky pokutovému kopu kanonýra Lucy Toniho, krátce před přestávkou ale srovnal Jérémy Ménez rovněž z penalty. Ze hry tak padl gól až dvě minuty po změně stran, kdy míč do vlastní branky srazil Panajotis Tachtsidis.

AC Milán v závěru vsadil vše na defenzívu a nevyplatilo se mu to. Z poslední akce Hellasu v utkání se prosadil střídající útočník Nicolás López a vzdálil svůj tým na osm bodů od sestupového pásma.

V dresu Cagliari si proti Sampdorii připsal ligovou premiéru v Itálii český záložník Hušbauer, který odehrál posledních 14 minut. Do utkání nastoupil až krátce poté, co hvězdný kamerunský útočník Samuel Eto'o zvýšil skóre duelu na konečných 2:0 pro janovský tým.

Italská fotbalová liga - 26. kolo:
Sampdoria Janov - Cagliari 2:0 (33. De Silvestri, 72. Eto'o)
AC Milán - Hellas Verona 2:2 (41. Ménez z pen., 47. vlastní Tachtsidis - 18. Toni z pen., 90.+5 López).