Rubriky:

Itálie

Hvězda v rouše Adamově? Fotbalový bouřlivák dostal neobvyklou nabídku

11. dubna 2017 10:02 - Řím

Italský fotbalový útočník Antonio Cassano možná zapíše do svého kontroverzního životopisu další zajímavou kapitolu. Čtyřiatřicetiletého bývalého italského reprezentanta, který se v lednu domluvil s vedením Sampdorie Janov na předčasném ukončení smlouvy a hledá si nové angažmá, oslovila s nabídkou účasti ve filmu pro dospělé legenda pornografického průmyslu Rocco Siffredi.

 

Profimedia.cz

„Italský hřebec" už podle bulvárních médií zaslal fotbalistovi nabídku prostřednictvím videa z natáčení snímku, v němž si zahraje i vyhlášená sexbomba Puglia Malena.

„Cassano se už mnohokrát nechal slyšet, že spal s více než třemi tisícovkami žen, takže moje nabídka by ho neměla nijak zaskočit. Je mojí volbou číslo jedna pro tuto roli a i Puglia Malena už se na něho těší... Malena Tě očekává, nenech mě s ní samotného," vybízí Siffredi vyhlášeného bouřliváka. Jak Cassano zareaguje?

Kariéru vicemistra Evropy z roku 2012 poznamenaly problémy se životosprávou i trenéry. Devětatřicetinásobný italský reprezentant působil v AS Řím, AC Milán, Interu Milán, Parmě a v roce 2006 zamířil i do Realu Madrid, kde se však neprosadil a byl poslán na hostování do Sampdorie Janov.

Nyní už bývalý spoluhráč českého útočníka Patrika Schicka je ženatý a s manželkou Carolinou Marcialisovou má dva syny.

mm, Sport.cz

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..