Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Lídr mění vedení. Krob už není ve Slavii generálním ředitelem, Syrovátka povýšil

4. prosince 2018 18:07 - Praha
(Aktualizováno: 4. prosince 2018 18:45)

Ligový lídr provedl změny v systému řízení a odpovědnosti ve vedení klubu. Ve funkci generálního ředitele fotbalové Slavie končí Martin Krob, který bude působit v dozorčí radě. Jeho pravomoci převezme předseda představenstva klubu Jaroslav Tvrdík. Novým místopředsedou představenstva se stává Tomáš Syrovátka. Jan Nezmar přebírá plnou odpovědnost za celý sportovní úsek a mládežnickou akademii.

 

slavia.cz

V Edenu došlo k několika změnám. Novým místopředsedou představenstva klubu byl zvolen Tomáš Syrovátka. V jeho kompetenci je i nadále marketing a obchodní strategie Slavie. Současně bude ze své pozice statutárním zástupcem a bude se spolupodílet na koordinaci činnosti ostatních úseků.

Z pozice generálního ředitele odchází Martin Krob, v klubu však zůstává. „Martinu Krobovi patří poděkování za jeho práci. Slavii mi ve své době pomohl zachránit a postavit ji po manažerské i personální stránce. V další etapě budeme spolupracovat na strategickém směřování klubu, Martin bude působit v dozorčí radě. Počítám i s další manažerskou spoluprací v rámci holdingu akcionáře Slavie," říká předseda představenstva Jaroslav Tvrdík na klubovém webu.

Sportovní oblast včetně odpovědnosti za mládežnickou akademii bude řídit Jan Nezmar. Jindřich Trpišovský je nově "hlavním trenérem klubu".

„Chceme více než doposud prohlubovat spolupráci na různých úrovních - A týmu, juniorky a dorosteneckých kategorií. Naší ambicí je vychovávat hráče pro A tým jednotnou strategií," vysvětluje Nezmar.

Nově zvoleným členem představenstva je Aleš Stluka, který doposud působil jako výkonný ředitel Sinobo Stadium. Bude mít na starosti provozní a bezpečnostní agendu klubu a chod stadionu.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..