Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Drama v Ostravě. Po utkání Baníku zkolaboval fanoušek, záchranáři ho museli oživovat

16. března 2019 18:29 - Ostrava

Drama nejen hřišti, ale i v ochozech přineslo utkání mezi fotbalisty Baníkem Ostrava a Mladou Boleslaví (1:1). Krátce po skončení souboje 25. kola první ligy zkolaboval za brankou, na kterou ve druhém poločase útočil domácí tým, jeden ze spíkrů ostravského kotle mistrovské sezony 2003/2004.

 

Petr Sznapka, ČTK

Přímo na ploše se jej snažili probrat k životu nejprve fandové, kteří se k němu začali sbíhat, především ale přítomní záchranáři i lékař Baníku. Svědky nepříjemného okamžiku byli i fotbalisté Ostravy, kteří se po utkání tradičně vydali poděkovat kotli za podporu.

Stoper Baníku Václav Procházka okamžitě volal na klubového lékaře, aby šel zdravotníkům pomoct. „Někdo zkolaboval. V takových chvílích jsou důležitější věci než fotbal. Doufám, že to dobře dopadlo," řekl Procházka.

Ostravského fanouška záchranáři „nahodili" defibrilátorem a měl by být v pořádku. Podle zpráv z klubu začal komunikovat a chtěl odejít domů. Zdravotníci jej ale přesvědčili, aby s nimi odjel k dalšímu vyšetření do nemocnice.

tom, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..