Rubriky:

1. liga

VIDEO: Opilý sudí vláčně poskakoval po lajně. Další prý pískal pro mafii. Ne na Sicílii, u nás!

30. března 2012 09:42 - Praha

To je síla! Jeden arbitr prý v ligovém duelu Baníku se Slováckem píská na zakázku sázkařské mafie, další se při pohárovém utkání Olomouce s Baníkem vláčně motá na lajně zjevně pod vlivem alkoholu. Siciliánské poměry vládnou na domácí rozhodcovské scéně! Té nejvyšší! Čím dál strašidelnější verdikty Královců, Mikelů a dalších už berme snad jako samozřejmost. Ale je tu další zpestření...

Je komické, koho všeho komise dokážou připustit k řízení utkání. I ta nejvyšší prvoligová - vedená Dagmar Damkovou.

Na internetu ostře propíraný Petr Blažej před utkáním požil alkohol. Nebylo to tak, že by se při pohárovém utkání Olomouc - Baník motal jako někteří jiní borci, jejichž obrázky putují internetem, ale přece jen jistá "uvolněnost a vláčnost" je na pohybech arbitra patrná.

Znavený asi nejen zápasem zamířil hned po utkání do šatny, zatímco kolegy suverénně nechal na hrací ploše čelit slovním výpadům hráčů. Za trest teď bude Blažej chodit jen na utkání mládeže. Chudáci dorostenci...

Ale už jsou zvyklí na ledacos. Skandál zasáhl právě jejich ligu. V utkání Baník - Slovácko se prý děly věci nevídané. Tomáš Lakomý z listiny rozhodčích první ligy dospělých čelí podle nezřídka dobře informovaného serveru fotbalnaplno.cz podezření, že pískal na zakázku sázkařské mafie. Šlo údajně o to, aby ve druhé půli padlo co nejvíce branek. U mnoha sázkových kanceláří se sází právě na počet gólů.

Možná právě proto se kopaly  tři penalty, nastavovalo se dvanáct minut... V zápise o utkání jsou o tom prý jen chabé či žádné zmínky. Lakomý má zatím zastavenou činnost.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..