Rubriky:

1. liga

Báječný zápas pro Kadlece. Sparta si střihne generálku s Fenerbahce

10. června 2016 16:13 - Praha

Prověrka jako hrom. Generálku na příští sezónu fotbalistům pražské Sparty obstará na Letné duel s předním tureckým mužstvem Fenerbahce Istanbul. Zvláštní příchuť bude mít utkání pro Michala Kadlece, který se právě z Fenerbahce nedávno vrátil do Sparty... Utkání se bude hrát v Generali Areně v úterý 19. července, čas výkopu teprve bude stanoven. Informace o prodeji vstupenek Sparta oznámí v následujících týdnech.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Český reprezentant nebyl u Bosporu tak herně vytížený, jak by si přál. Přesto mohl pokračovat v Istanbulu, kde strávil tři sezóny.

"Seděl jsem s klubovým prezidentem. Ujišťoval mě, že je spokojený s mým přístupem i výkony. Nabízel mi kontrakt na rok nebo dva. Chtěl mě udržet. Mohl jsem klidně zůstat ve Fenerbahce schovaný. Kdyby mi šlo o peníze, prodloužil bych kontrakt. Ve Spartě na mě bude určitě velký tlak. Ale ještě chci něco v kariéře dokázat," vysvětluje Michal Kadlec svůj návrat na Letnou.

Fanoušci Sparty se teď mohou těšit nejen na něj, ale také na jeho bývalý tým.

Fenerbahce Istanbul dlouhodobě patří k turecké špičce a pravidelně se účastní evropských pohárů. Klub se celkem devatenáctkrát radoval ze zisku mistrovského titulu (naposledy v sezóně 2013/2014), šestkrát získal turecký pohár a devětkrát superpohár.

Fenerbahce se pyšní řadou reprezentantů nejen turecké národnosti. Na Letnou tak mohou přijet Robin van Persie, Nani, hned šest tureckých reprezentantů či Slovák Miroslav Stoch.

dos, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..