Rubriky:

1. liga

Nejhorší výkon podzimu, naříkal Grigar, bez něhož by Teplice vyfasovaly v Liberci příděl

3. října 2016 09:13 - Liberec

Bídný výkon si nezasloužil nic jiného než trest. Fotbalisté Teplic v nedělní bitvě na půdě Liberce propadli a dvougólová prohra byla ještě milosrdná, což si hosté velmi dobře uvědomovali. „Nešlo nám vůbec nic. Nebyli jsme schopní si třikrát přihrát. Domácí byli jednoznačně lepším týmem. Z naší strany šlo o velmi špatný výkon,“ přemítal brankář Teplic Tomáš Grigar, jehož skvělé zákroky udržely skóre v milosrdné podobě.

 

Vlastimil Vacek, Právo

A nic na tom nezměnil ani okamžik před druhou libereckou brankou, kdy trefě Breiteho předcházelo brankářovo nedorozumění s Ljevakovičem. „Šel jsem proti míči a měl ho daleko," vysvětloval Grigar. „Chyba komunikace. Čekali jsme jeden na druhého," krčil rameny Admir Ljevakovič.

„Ale my jsme zápas vůbec nezvládli. Vždyť domácí i přes čtvrteční zápas Evropské ligy byli živější, více běhali, dokázali držet míč. My jsme neměli nic. Bylo to špatné, špatné," krčil rameny Ljevakovič.

„Jednoznačně náš nejhorší výkon podzimu. Chyběla mezihra, v ofenzivě jsme si nepřipravili nic. Máme strašně nevyrovnané výkony. Dvakrát zahrajeme solidně, a pak dostaneme facku jako třeba v Liberci," bědoval Grigar. „Absolutně jsme postrádali odvahu, neměli jsme ani špetku sebevědomí. Až když domácí vedli o dvě branky, trošku jsme se dostali do hry. Nezvládli jsme zápas v hlavě," kritizoval hráče teplický trenér Daniel Šmejkal.

ram, Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..