Rubriky:

1. liga

Klokani prodloužili smlouvy s Jiráskem a Krchem

25. října 2016 17:41 - Praha

Bohemians 1905 prodloužili smlouvy se záložníkem Milanem Jiráskem a obráncem Danielem Krchem. Oba čtyřiadvacetiletí fotbalisté jsou v pražském klubu vázáni do 30. června 2019, původní kontrakty jim končily po této sezóně.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Oba hráči jsou pro nás důležitým stavebním prvkem základní sestavy. Jedná se o další jasný signál ve sportovní stabilizaci klubu," řekl pro webové stránky Bohemians sportovní ředitel Miroslav Držmíšek.

„Jsme rádi, že jsme stvrdili naši budoucnost s Bohemkou. V klubu se nám líbí, neměli jsme důvod ke změně," vyjádřili se Daniel Krch s Milanem Jiráskem k podpisu nové smlouvy. „Věříme, že se bude nejenom nám, ale i celému týmu dařit a posuneme klub zase o něco dále," doplnili shodně.

Stoper Krch začal v Ďolíčku už čtvrtou sezónu, v té minulé se stal i kapitánem vršovického mužstva. V nejvyšší soutěži odehrál 56 zápasů a vstřelil dva góly.

Jirásek je stejně jako Krch odchovancem Sparty, k Bohemians zamířil před minulým ročníkem. Bývalý záložník Interu Milán v české lize hostoval ještě v Teplicích a Ostravě, celkem má na kontě 52 utkání a dvě branky.

dos, ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: 1. liga

Filtr článků - 1. liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..