Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Hradecké fotbalisty nadále povedou trenéři Pilný s Frimmelem

24. března 2017 16:44 - Hradec Králové

Fotbalisty Hradce Králové povedou ve zbytku první ligy i nadále trenéři Bohuslav Pilný a Milan Frimmel. Na pátečním zasedání o tom rozhodlo představenstvo východočeského klubu, který od sestupového pásma dělí pouhé dva body.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Je jasné, že výsledky A týmu nejsou uspokojivé, přesto doufáme, že se herně a zejména gólově pozvedneme a odskočíme v ligové tabulce do klidnějších vod," uvedl na internetových stránkách hradeckého celku předseda představenstva Jan Michálek.

Pilný, který kvůli nedostatečné licenci vede tým spolu s Frimmelem, nabídl vedení rezignaci minulý týden po bezbrankové remíze s Brnem. Pro Hradec, jehož představitelé řešili tento týden situaci také na setkání s fanoušky, šlo o teprve druhý bod v posledních sedmi kolech.

Právě na čtvrtečním setkání s příznivci vedení Hradce informovalo o tom, že k personálním změnám napříč klubem by mělo dojít až v červenci společně s příchodem nového vlastníka.

ČTK

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

Filtr článků - FORTUNA:LIGA


Fortuna liga - nadstavbová část

Fortuna liga mění herní formát. Po 30. kole základní části se hraje nadstavbová část, během které jsou kluby rozděleny do tří skupin - o titul, evropské poháry a záchranu. Nadstavba startuje 3. 5. a bude uzavřena 2. 6.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..