Rubriky:

FORTUNA:LIGA

Živě

Předzvěst Vrbova příchodu? Do Viktorie se vrací jako trenér brankářů Ticháček

3. dubna 2017 13:04

Nového hlavního trenéra sice fotbaloví Viktoria Plzeň ohlásila už v neděli, ale změny v realizačním týmu nekončí. Nyní úřadující mistr oznámil, že novým trenérem brankářů bude v klubu Martin Ticháček. Do Plzně se vrací po angažmá v dagestánském klubu FK Anži Machačkala. Tam působil po loňském EURO i trenér Pavel Vrba. Že by to byla předzvěst jeho návratu do Štruncových sadů?

 

Robert Neumann, Sport.cz

Do tréninkového procesu se Ticháček zapojil hned v pondělí dopoledne, kdy se věnoval trojici plzeňských gólmanů ve složení Matúš Kozáčik, Petr Bolek a Dominik Sváček.

„Jsem rád, že jsem dostal příležitost pracovat ve Viktorii, protože jsou tu ty nejlepší podmínky pro přípravu. Plzeň jsem sledoval i v období, kdy jsem nebyl s klubem v bezprostředním kontaktu. Věřím, že budeme pokračovat ve výsledcích, které nás udrží na čele tabulky až do konce sezóny," prohlásil na začátku nového pracovního týdne Ticháček, jenž se s klubem dohodl na angažmá s platností právě do konce aktuálního ročníku.

O případném angažování trenéra Pavla Vrby zatím všechny strany mlčí. Podle dřívějších vyjádření je jasné, že bývalý trenér národního týmu či ruské Machačkaly, preferuje angažmá v zahraničí. Plzeň, kde dosáhl velkých úspěchů, je ale v žebříčku priorit hned za případnou zahraniční štací a pokud žádná nabídka nepřijde...

"Realizační tým je v tuhle chvíli kompletní. Zdeněk Bečka je jako hlavní trenér, asistentem je Pavel Horváth a trenér brankářů pak Martin Ticháček. Pondělní trénink už vedli v kompletním složení a chystají tým na nejbližší zápas s Hradcem Králové," řekl Sport.cz tiskový mluvčí Viktorie Václav Hanzlík.

rjm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: FORTUNA:LIGA

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

       
  • Kalendář
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Play off o Evropu

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..